כיצד מתבצעת רכישת ספרים או סרטים

רכישה בכרטיס אשראי? אין בעיה.
רכישה ללא כרטיס אשראי? גם זה אפשרי. ההסבר לכך נמצא בתחתית העמוד.

ניתו לרכוש באמצעות כרטיס אשראי ברגע זה. ההזמנה תישלח אליך בדואר ישראל (בתנאי שיעד ההזמנה הינו ישראל).
המרכז הישראלי לגישות מאחות מקבל תשלום בכרטיסי אשראי רגילים באמצעות חברת PayPal. אין זה אומר שהלקוח חייב להיות בעל חשבון ב- PayPal, גם לקוחות ללא חשבון ב- PayPal יכולים לשלם באמצעות כל כרטיס אשראי רגיל. היתרון בשימוש בחברת סליקה, דוגמת PayPal הוא בכך שהלקוח אינו שם את כספו על קרן הצבי: במקרה של בעיה, יכול הלקוח לפנות לחברת PayPal ולהודיע לה שיש לו מחלוקת עם המוכר. חברת PayPal מתחייבת לעקוב אחר המחלוקות ואף להחזיר את הכסף לקונה, באם נדרש. להלן קישור לחברת PayPal בנושא.
על מנת לרכוש סרטים או ספרים, לחץ על הלחצן "הוסף לסל הקניות" ליד המוצר הנדרש ובכך תקבל הפנייה ל"סל הקניות" שלך, אשר מנוהל ע"י PayPal.
כאשר תסיים להוסיף ולערוך את המוצרים בסל הקניות שלך – עבור לשלב התשלום. בשלב זה תידרש לתת את פרטי כרטיס האשראי שלך (כמקובל ברכישה דרך האינטרנט), או להשתמש בחשבון PayPal – אם יש לך כזה.
את כל הפרטים הספציפיים למשלוח, כגון: כתובת למשלוח, מס' טלפון לאימות עם הלקוח, וכו', תוכל להכניס במשבצות אשר יופיעו במהלך שלב התשלום.
בשלב האחרון תעמוד לרשותך משבצת נוספת: "הוסף הנחיות מיוחדות למוכר", אשר גם בה תוכל להשתמש.
במקרה של בעיות, תמיד אפשר לפנות אל המרכז הישראלי לגישות מאחות:

  • בכתובת rpcisrael@gmail.com ,
  • אל דליה טאובר, בטלפון 054-7718489

לידיעתך:

  • אין עמלות על תהליך הרכישה,
  • כל תהליך התשלום מתבצע באמצעות פרוטוקול האינטרנט HTTPS (ולא הפרוטוקול הרגיל HTTP) זהו פרוטוקול מאובטח לנושאים שכאלה.


ואם אין אפשרות לרכוש באמצעות כרטיס אשראי:
פנה\י בטלפון או בדוא"ל אל המרכז הישראלי לגישות מאחות (ע"ר) ונתאם הזמנה. נוכל גם לשלוח לך "דרישה לתשלום" מפורטת, עליה ניתן יהיה לשלם בהמחאה רגילה (ואפילו עם תאריך דחוי) או בהעברה בנקאית.

סגור לתגובות.